...

Kategorie: GRAFIKA, LOGO & VIZUÁLNÍ IDENTITA

FLUIDMAX – VIZUÁLNÍ IDENTITA

Kompletní vizuální identita pro společnost z Jevíčka, výhradního distributora technických olejů Motul. Logo, tiskoviny i webové stránky.

Klient: FluidMax

Datum realizace: 03/2003

Link: www.fluidmax.cz

NAPSALI O MĚ

Mirka Plchutová
Mirka Plchutová
Vinařství Plchut
Read More
S grafickým studiem Girafka je radost spolupracovat. Výsledné logo a etikety na naše vinařství dotaženy k maximální spokojenosti. Originální nápad, trpělivost. Můžeme jen doporučit. Děkujeme.
Andrea Navrátilová
Andrea Navrátilová
kancelář Senátorky
Read More
Grafické studio GIRAFKA mohu jen a pouze doporučit. Perfektní cit pro to správné pojetí grafiky vzhledem k jejímu obsahu, absolutně dokonalá domluva, na straně graf.studia i trpělivost s laickou neznalostí i požadavky druhé strany. Příjemná spolupráce, absolutní flexibilita a ochota najít to nejlepší řešení. Za mne naprostá JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU
Blanka Skrášková
Blanka Skrášková
Vinařství Sedmikráska
Read More
Skvělá spolupráce, rychlost, trpělivost, ochota.Tvorba nového webu, etiket, vizitek... Výsledek na jedničku. Můžeme jen doporučit.
Charlotte Leukert
Charlotte Leukert
Neonlove.cz
Read More
S panem Zemanem jsem maximalne spokojena! Pracuje velmi profesionalne a rychle. Hodne mi pomohl, stranky jsou prekrasne a komunikace na 1*. Nemohu jinak nez doporucit!
Svazek obcí Mikroregionu Mohelnicko
Svazek obcí Mikroregionu Mohelnicko
Read More
Zpracování loga a logomanulálu pro obec. Výborná spolupráce, originální grafický návrh, ochota, rychlá reakce. Grafické studio doporučuji.
Jan Tajovský
Jan TajovskýTajovský reality
Read More
Chtěl bych tímto poděkovat panu Zemanovi za návrh nového grafického vzezření a marketingových materiálů. Po veeeeelmi dlouhé době jsme narazili na člověka, co dělá dobře své grafické řemeslo :) a hlavně má nové neotřelé nápady. Určitě budeme dále spolupracovat v rámci přípravy dalších propagačních materiálů. Děkuji.
Jakub David
Jakub David
David Solutions
Read More
Děkujeme za skvělý profesionální přístup a skvěle odvedenou práci při tvorbě nové vizuální identity a webové prezentace naší společnosti. Velké dík patří panu Zemanovi. Všem vřele doporučujeme, grafické studio Girafka. My budeme nadále spolupracovat.
Martin Staša
Martin Staša
Mabasta
Read More
Poděkování panu Zemanovi za perfektní spolupráci. Jeho kreativita, spolehlivost a rychlost je perfektní. Až se trochu bojím chválit, aby neměl až příliš nových zákazníků a tím na mě měl méně času :-) DOPORUČUJI, SKVĚLÁ SPOLUPRÁCE!!
Eliska Bartova Eb
Eliska Bartova Eb
PMP
Read More
Nedávno jsem měla tu čest spolupracovat s panem Zemanem, při vytváření nového firemního loga pro realitní kancelář. Byl vždy ochoten naslouchat našim názorům a připomínkám, což bylo pro nás velmi důležité. Děkujeme za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup. Určitě doporučujeme všem, kteří hledají talentovaného grafika pro své firemní potřeby. Eliška za tým PMP Stavební & Realitní
Previous
Next
GIRAFKA - kreativní grafické studio na Firmy.cz

Girafka – grafické studio
Radim Zeman
Mikulov, Boskovice, Jevíčko
Sídlo: Jaroměřice 357, 569 44 Jaroměřice

grafika@girafka.cz
Tel.: +420 776 847 788
IČ: 75719452
Nejsem plátce DPH!

2014-2024 | Tyto stránky svými kopyty ze země vydupala Girafka

TOP

POPTÁVKA GRAFICKÝCH SLUŽEB


POPTÁVKA
ZAVŘÍT
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.