...

SLUŽBY PRO VINAŘE

Grafika vinných etiket a celkový vizuál vinařství se v posledních několika letech dramaticky změnila a je tomu tak dobře. Časy etiket vytištěných na domácí tiskárně s obrázkem soudku nebo vinného hroznu jsou nenávratně pryč a většina moderních vinařů si uvědomuje, že prezentace jejich vinařství a vín tvoří valnou část jejich podnikání. Zákazník, stejně jako u ostatních produktů na trhu, nakupuje převážně očima a sáhne v první řadě po tom, co se mu podvědomě líbí. I kdybychom postavili dvě úplně stejná vína a jednomu dali hezkou etiketu a druhé mělo obyčejnou etiketu starého střihu a postavili tato vína před zákazníka, logicky prvě vybere víno s hezkou etiketou. Etiketa a celkový vizuál vinařství je skutečnou vizitkou, kterou dáváte okolí najevo, jak moc chcete své vinařství prezentovat.

Jste vinař, máte své vinařství a chcete, aby Vaše vinařství působilo moderně? Aby Vaše vinné etikety měly moderní vizuál a neztratily se ve velké konkurenci vinařství? Mé dlouholeté zkušenosti a spolupráce s mnoha vinaři zaručují profesionální přístup při řešení Vašich požadavků a přání na hezký vizuál Vašich vín. Napište mi nebo zavolejte a určitě s tím něco společně provedeme.

PŘÍKLADY ZÁSAHU GRAFIKA - PŘED A PO

beforeater
beforeater
beforeater

Na vybraných příkladech výše vidíte, jaký rozdíl udělá zásah grafika do prezentace takové jednoduché věci, jakou je láhev na víno. Posuvníkem můžete porovnávat příklady původních prezentací s tou aktuální. Nebojte se experimentovat, jít vlastní cestou a i sebešílenější nápad (jako např. Boutique Collection) může dnes mít úspěch. Fantazii se meze nekladou a rád u toho budu s Vámi a pomohu Vám při cestě k vašemu novému vizuálu.

GRAFIKA LAHVÍ PRO VÁŠ E-SHOP

Mnoho vinařů se na mě obracelo a obrací s dotazem, jestli také zajišťuji fotografování lahví, které potřebují pro své e-shopy nebo jako obrázky ve vysokém rozlišení pro různé potřeby. Bohužel, fotografováním se nezabývám, protože je to v podstatě samostatná činnost pro jednoho člověka. Jako službu nabízím přípravu finální grafiky lahve pro vinaře ve vysokém rozlišení v Photoshopu, s jejich etiketou, uzávěrem (korkovým nebo šroubovým v dané barvě a designu), lahve různých typů i barev. Nespornou výhodou takové přípravy je, že jsou všechny lahve jednotné, s jednotnou barvou, odleskem, výškou etikety a grafikou uzávěru. Dále jsou všechny lahve připravené pro změny v dalších ročnících, stačí pouze poslat Vaše nové etikety pro daný ročník a já lahve připravím. Nemusíte hledat fotografa, lahve někam převážet a čekat týdny na finální fotografie. Mnou připravené lahve máte připraveny do 1-2 dní za zlomek ceny, jakou byste museli každý rok platit fotografovi. Výhody takového řešení jsou samozřejmé – čas jsou peníze! Některé vybrané lahve můžete vidět níže.

WEBOVÉ STRÁNKY S E-SHOPEM

Stejně, jako je důležitá vizuální prezentace vín a vinařství, tak důležitá je prezentace na internetu. Současným trendem jsou moderní webové stránky přizpůsobené pro prohlížení na různých zobrazovačích – monitory, notebooky, tablety, mobilní telefony. I zde platí, že čas jsou peníze a většina klientů se dnes nechce zlobit s prohlížením webových stránek neoptimalizovaných pro mobilní zařízení a hledat na nich složitě informace, které je zajímají. Podobně je to i s nákupy přes internet. Ano, víno je dnes možné si zakoupit v desítkách vinoték, ale ne každý klient si chce své oblíbené víno jezdit kupovat do vinotéky či přímo k vinaři a rád využívá e-komerci. Proto mít dnes své vinařství a nemít vlastní e-shop je omezování svého dalšího možného profitu a je škoda se o něj připravovat. Průměrná tržba na e-shopu za měsíc u takového menšího vinařství se pohybuje kolem 18 – 25.000,-Kč. To už je myslím částka, o kterou je zbytečné se dobrovolně připravovat. Doba se posunula a je dobré být na všechny její pobídky připraven. Nabízím výrobu webových stránek pro vinaře doplněných o e-shop, platební brány atd. Mnohaleté zkušenosti s prací pro vinaře jsou mojí zárukou kvalitně odvedené práce.

NAPSALI O MĚ

Mirka Plchutová
Mirka Plchutová
Vinařství Plchut
Read More
S grafickým studiem Girafka je radost spolupracovat. Výsledné logo a etikety na naše vinařství dotaženy k maximální spokojenosti. Originální nápad, trpělivost. Můžeme jen doporučit. Děkujeme.
Andrea Navrátilová
Andrea Navrátilová
kancelář Senátorky
Read More
Grafické studio GIRAFKA mohu jen a pouze doporučit. Perfektní cit pro to správné pojetí grafiky vzhledem k jejímu obsahu, absolutně dokonalá domluva, na straně graf.studia i trpělivost s laickou neznalostí i požadavky druhé strany. Příjemná spolupráce, absolutní flexibilita a ochota najít to nejlepší řešení. Za mne naprostá JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU
Blanka Skrášková
Blanka Skrášková
Vinařství Sedmikráska
Read More
Skvělá spolupráce, rychlost, trpělivost, ochota.Tvorba nového webu, etiket, vizitek... Výsledek na jedničku. Můžeme jen doporučit.
Charlotte Leukert
Charlotte Leukert
Neonlove.cz
Read More
S panem Zemanem jsem maximalne spokojena! Pracuje velmi profesionalne a rychle. Hodne mi pomohl, stranky jsou prekrasne a komunikace na 1*. Nemohu jinak nez doporucit!
Svazek obcí Mikroregionu Mohelnicko
Svazek obcí Mikroregionu Mohelnicko
Read More
Zpracování loga a logomanulálu pro obec. Výborná spolupráce, originální grafický návrh, ochota, rychlá reakce. Grafické studio doporučuji.
Jan Tajovský
Jan TajovskýTajovský reality
Read More
Chtěl bych tímto poděkovat panu Zemanovi za návrh nového grafického vzezření a marketingových materiálů. Po veeeeelmi dlouhé době jsme narazili na člověka, co dělá dobře své grafické řemeslo 🙂 a hlavně má nové neotřelé nápady. Určitě budeme dále spolupracovat v rámci přípravy dalších propagačních materiálů. Děkuji.
Jakub David
Jakub David
David Solutions
Read More
Děkujeme za skvělý profesionální přístup a skvěle odvedenou práci při tvorbě nové vizuální identity a webové prezentace naší společnosti. Velké dík patří panu Zemanovi. Všem vřele doporučujeme, grafické studio Girafka. My budeme nadále spolupracovat.
Martin Staša
Martin Staša
Mabasta
Read More
Poděkování panu Zemanovi za perfektní spolupráci. Jeho kreativita, spolehlivost a rychlost je perfektní. Až se trochu bojím chválit, aby neměl až příliš nových zákazníků a tím na mě měl méně času 🙂 DOPORUČUJI, SKVĚLÁ SPOLUPRÁCE!!
Eliska Bartova Eb
Eliska Bartova Eb
PMP
Read More
Nedávno jsem měla tu čest spolupracovat s panem Zemanem, při vytváření nového firemního loga pro realitní kancelář. Byl vždy ochoten naslouchat našim názorům a připomínkám, což bylo pro nás velmi důležité. Děkujeme za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup. Určitě doporučujeme všem, kteří hledají talentovaného grafika pro své firemní potřeby. Eliška za tým PMP Stavební & Realitní
Previous
Next
GIRAFKA - kreativní grafické studio na Firmy.cz

Girafka – grafické studio
Radim Zeman
Mikulov, Boskovice, Jevíčko
Sídlo: Jaroměřice 357, 569 44 Jaroměřice

grafika@girafka.cz
Tel.: +420 776 847 788
IČ: 75719452
Nejsem plátce DPH!

2014-2024 | Tyto stránky svými kopyty ze země vydupala Girafka

POPTÁVKA GRAFICKÝCH SLUŽEB


POPTÁVKA
ZAVŘÍT
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.